Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Vu Plus Destek Türkiye

Bu site, uydu TV meraklıları tarafından özel olarak vuplus alıcılarının kullanıcıları için oluşturulmuş ve tasarlamiş ve sunulmustur.
Üretici vuplus'a veya herhangi bir destekleyici görüntü ekibine hiçbir şekilde bağlı değiliz. Forum da yüklenen Dosyaların Hepsi sorumluluğumuz Altında Değildir İndirip Cihazına Yükleyen Kullanıcılarımız sorumludur
Gönderdiğiniz veya yüklediğiniz tüm İçerik personel üyeleri tarafından incelenebilir. Gönderdiğiniz veya yüklediğiniz tüm İçerik, üçüncü taraf doğrulama hizmetlerine (spam önleme hizmetleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın) gönderilebilir.
Gizli veya gizli olduğunu düşündüğünüz hiçbir içeriği göndermeyin. Açıklanan herhangi bir nedenle içeriği kaldırma veya değiştirme hakkını saklı tutarız.
İçeriğin kaldırılması veya değiştirilmesi yönündeki talepler yalnızca kendi takdirimize bağlı olarak gerçekleştirilecektir.
Hizmet ile istediğiniz hesaba karşı istediğiniz zaman harekete geçme hakkımızı saklı tutuyoruz.
İçeriğinizi Hizmetle bağlantılı olarak kullanmak, yayınlamak veya yeniden yayınlamak için münhasır olmayan, daimi, geri alınamaz, sınırsız bir lisans veriyorsunuz.
İçerik üzerinde telif hakkı saklı tutarsınız. Bu şartlar önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.


Bu şartları kabul etmiyorsanız, lütfen bu Hizmeti kaydettirmeyin veya kullanmayın. Hesabınızı kapatmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin.

 

www.vuplusdestek.com

Desteklenen Modeller:

VU+ ULTIMO 4K
VU+ UNO 4K
VU+ ZERO
VU+ ZERO
VU+ DUO²
VU+ SOLO 4K
VU+ SOLO²
VU+ SOLO²
VU+ SOLO SE V2
VU+ SOLO SE V2
VU+ SOLO SE
VU+ SOLO SE

Produkte ehem.

VU+ ULTIMO
VU+ DUO Limited
VU+ SOLO
VU+ DUO
VU+ UNO

 

Vu plus Türkiye Destek Ekibi
Vu plus türkiye