Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun

osmanke

Vip Premium Üye
Offline
#2
Esareti kabul etmeyen ve kanının son damlasına kadar savaşarak bu zaferi bize armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyorum. Zafer Bayramı'nız kutlu olsun...
 

rselturk

Kayıtlı Üye
Offline
#6
30 Ağustos Zafer Bayramı,gerçek bir Ergenekon Destanıdır:Bölünmüş değil,lime lime edilmiş bir toplumun ilmik ilmik yeniden örülerek dünya toplumları arasına bir ANIT olarak yeniden katılmasıdır...Gerçi yıllar boyu birileri Ulusal Bayramları görmezden gelip Anıtkabre gitmemek için bahaneler üretirken asıl şamarı yandaşlarından yemiştir.30Ağustos zafer Bayramı çoluk-çocuk,kadın-erkek,genç-ihtiyar toplu bir kalkışmanın ürünüdür.En donanımlı ordulara karşın imanın ve ulusal bilincin,bir strateji dehasının önderliğinde yıldızlara yükselişidir.

Böyle bir gün, Türk tarihinin övünçlerinden biridir ve bence en şanlısıdır.Bu uğurda kan döken,can veren tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anarken bu kavganın baş aktörü ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü de sevgi ve saygıyla anıyorum. Ruhun şâd olsun en büyük Türk!..
 

osmanke

Vip Premium Üye
Offline
#9
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.
 

rselturk

Kayıtlı Üye
Offline
#10
Bedeli ödenmiş ÖZGÜRLÜK kutsaldır: 30 Ağustos Zaferiyle bu ulus parya olmaktan bağımsızlığa, ÜMMET toplumu olmaktan Yurttaşlığa ve doğmalardan BİLİMSEL düşünceye geçişin yolunu açmıştır.Nerdeyse bir asra yaklaşan bu zaman akışından sonra da tekrar bu ulusu"kul" etme çabaları sadece zaman kaybettirici girişimlerdir...

Hür doğup hür yaşayanlara,inançlarını bu dinin kutsal kitabına göre yerine getirenlere,bilimsel düşünceyi yaşamın her alanında kendine rehber edinenlere selam olsun!...30 Ağustos Zafer Bayramı özgürlüğe tutsak tüm halkımıza

kutlu olsun!..