Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

EvVideo YazılımlarıSimpleTV 0.5.0 b10 son sürüm

osmanke

Vip Premium Üye
Offline
#1
13 Kasım 2019 - % 100 Güvenli - Freeware
SimpleTV , çalma listelerinizi daha iyi organize etmenize, akışları kaydetmenize ve multimedya dosyalarını tek bir sezgisel arayüzden oynatmanıza yardımcı olabilecek modern bir İnternet TV oynatıcı uygulamasıdır. Birçok kullanıcı, çeşitli web sitelerinde dünya çapında ücretsiz TV yayınları bulmaya çalışırken, bu tür yayınlara tek bir uygulamanın içinden erişmeniz, oynatma listenizi tamamen düzenlemenize ve akışlara kendi hızınızda göz atmanıza yardımcı olabilir.

Piyasadaki birkaç yıl sonra, ücretsiz SimpleTV uygulaması
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
izlemenin en iyi yollarından biri olduğunu kanıtladıDünyanın heryerinden. Tüm uygulama, dünya çapında topluluktan birçok öneri uygulayan ve uygulamanın deneyimini ve uygulamanın multimedya özelliklerini temel alan kullanıcı deneyiminin birçok öğesini geliştiren bir geliştirici tarafından yapılmıştır.

Kurulum ve Kullanım

Simple TV çevrimiçi olarak taşınabilir bir uygulama olarak dağıtılır, yani otomatik bir yükleyici ve kaldırıcıya sahip değildir, Windows
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
/ ekranına entegre olmaz ve Windows kayıt defterinde iz bırakmaz . Bu yaklaşım, taşınabilir USB başparmak sürücüleri de dahil olmak üzere bu uygulamayı yerel depolama alanınızdaki herhangi bir yerden açmanıza olanak tanır ve bu uygulamayı hareket halindeyken kullanılabilir hale getirir.

Uygulamayı ilk kez çalıştırdığınızda, ekranın merkezi alanını multimedya oynatmaya bırakan sezgisel bir arayüzle karşılanacaksınız, altta multimedya oynatmayı kontrol etmek için ayrıldı, üstte bir dizi açılır menü var (Dosya , Kontrol, Oynatma Listesi, Kayıt, Seçenekler, Görünüm, EPG, Güç, Altyazı, Video, Ses, Araçlar, Yardım ve Ek) gibi tüm kullanılabilir özelleştirme seçeneklerine ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Uygulamanın en çok övülen bölümlerinden biri, yalnızca oynatma listeleri oluşturmak ve değiştirmekle kalmayıp, aynı zamanda dahil edilen akış girişlerinin her birini düzenleyebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz Oynatma Listesi yöneticisidir. Bu, gerçekten özelleştirilmiş çalma listeleri oluşturmanıza ve hatta özel akış kaynakları eklemenize olanak tanır. SimpleTVayrıca yerel dosyaların oynatılması, yer imleri,
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
yerel
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
için destek , PC'lerinizin güç seçeneğini kontrol etme yeteneği (Uyku veya Kapatma başlatma), altyazı desteği, klavye kısayolları, ebeveyn kontrolü ayarları gibi diğer birçok özellik için tam desteğe sahiptir . , ve dahası.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

 • Ücretsiz çevrimiçi TV yayınlarını izlemek için hepsi bir arada uygulama.
 • PC'nizde dünyanın her yerinden en iyi TV içeriğinin keyfini çıkarın.
 • Bireysel akışlarda veri düzenleme desteği ile tam çalma listesi yöneticisi.
 • Tamamen taşınabilir, USB parmak çubuklarında kullanımla uyumludur.
 • Yerel video medya oynatma desteği.
 • Yerel depolama birimindeki akışları kaydetmek için entegre destekler.
 • Altyazılar, klavye kısayolları, PC güç seçenekleri,
  You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
  ve daha fazlası için tam destek .
 • Hafif ve kullanımı kolaydır.
 • Windows işletim sisteminin tüm modern sürümlerinde (7, 8, Vista ve 10) kullanım için optimize edilmiştir.
 • % 100 BEDAVA!
Not : .7z dosyalarını açmak için
You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.
Zip'i yükleyin.


You do not have permission to view link Giriş yap veya üye ol.