Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel Fox Networks group (Turksat 4A 42°E)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

carloska

Kayıtlı Üye
softcam dosyasını config dosyalarının oldugu yere koyarsanız oscam once oraya bakar orada softcam yoksa /var/keys icine bakar
softcam dosyasını ister etc/tuxbox/config yada etc/tuxbox/config/oscam vs yollardaki oscam config dosyaların oldugu yere atın isterseniz /var/keys icine farketmez ama hem config dosyalarının bulundugu klasorde hemde /var/keys icinde softcam dosyası varsa ilk baktıgı klasorde olanı okur yani config dosyalarının oldugu klasorde olan softcami okur /var/keys icinde olanı okumaz

o yuzden her yere softacam dosyası atmayın kendinize gore bir klasor belirleyin her zaman o klasordeki dosyayı degistirin ben /var/keys klasorunu kullanıyorum butun emular oraya baktıkları icin ekleyip cıkartmak daha kolay oluyor..

ben bunu okuyarak yaptım..tabi önce oscam kurmalısınız

kilimli65

Kayıtlı Üye
Selamlar: Fox Networks Group 42 ses var görüntü yok Oscam emu (1.20+git 1939) yüklü Cihazım VU Ultimo 4K imaj: OpenVision 10.2 R323 yüklü. Saygılarımla

macmac

Vip Premium Üye
Ücretli oscam ile sorunsuz izlenmektedir. Oscamı aldığınız yere belirtirseniz ona göre gönderiyorlar satırları bilginiz olsun. Ben Vuuno4KSE ve İcone Pro da kullanıyorum. Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...