Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Dikkat!! Kodi Tv ile Seyirtürk kurulumu.

osmanke

Vip Premium Üye
seyirTURK Android 1.6 Kodi 3.4.8 yayınlandı. (seyirTURK Android düzeltme sürüm1.61)

Kodi Sürüm 3.4.8

Android Sürüm 1.6
1. Kodi: Karnaval radyoların ikonları playerda çıkmıyordu düzeltildi.
2. Kodi: "Sonraki Sayfa" gelen listelerde film sayısı 20 idi 500 e çıkarıldı, artık sonraki sayfaya tıklamadan daha fazla film veya dizi görebileceksiniz.( Özellikle Yıllar Menusunde ve Türlerde)
3. Kodi: IPTV kanallarının logoları düzeltildi.
4. Genel: IPTV kısmındaki Radyolar kaldırıldı.Kodide Ana Menüde, Androidde filmler sekmesinde iken sol üstteki menü tuşuna basarak açılan menude bulabilirsiniz.
5. Genel: TRT ve BRT Radyoları eklendi, KKTC ye sevgiler.
6. Android: Bazı cihazlarda çalışmayan bir IPTV kanalına girildikten sonra, çalışan iptv kanalına dönülünce o kanalda çalışmıyor, hatta dizi ve filmlerde çalışmıyordu, düzeltildi.
7. Android: Fileru Parserında düzeltme yapıldı, çalşmayan bazı linkler şu anda çalışmaktadır.
8. Android: Radyolarda artık o anda çalan parça ve Sanatçı bilgisini yukarı tuşuna basınca veya ekrana dokununca görebileceksiniz.
9. Android: Üst menü ve Ayarlar menüsü değiştirildi, Filmler Diziler ve Benim Sayfam Üst Barda dropdown menu ile kullanacaksınız.
10. Android: Artık açılış sayfasını özelleştirebileceksiniz. Filmler menusunde iken ayarlara (sağ üst) girip, açılan menuden Özelleştirmeler'e girerek ayarlarınızı yapın, yani dilediğiniz menuyu dilediğiniz kanala (ana ekranda çıkan 4 kanal) ekleyin ve hemen üstteki Ana Sayfamdan Benim sayfamı seçip kaydetmek, artık program her açıldığında sizin belirlediğiniz sayfadan açılacaktır.
11. Android: Ayarlar menusu değiştirildi.

Ekleme: seyirTURK Android 1.61 yayınlandı, güncelleme alan cihazlar tekrar güncelleme alabilirler. Bu sürümde bildirilen bazı buglar düzeltildi.