Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel LogoMatik - Enigma2 Logo Programı

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
Bv9oGD.png

Merhaba;

LogoMatik [EA] 'nın yeni sürümünü, örneğin E2 cihazları için Logo değiştirme programını aşağıdan indirebilirsiniz.

"Scan E2 STB" düğmesini tıklattığınızda, cihazınızın ftp ayarlarında yaptığınız bilgilere göre tüm logolarını alabilir, bunları görüntü ve MVI olarak kaydedebilir ve cihazınızı tekrar değiştirebilir ve gönderebilirsiniz.

Cihazınızdan aldığınız logolar adına "zemin (bağlantı önyüklemesi)" gibi bir ad görürseniz, bu resim önyükleme logosu görüntüsü ile aynıdır ve bootlogo.mvi dosyasıyla aynı mvi'yi kullanır. Zaten programda bu logo değiştirilemez ve bulanık görünür. Ayrıca yukarıdaki resimde de görebilirsiniz.

Cihazınızın logosunu değiştirirseniz, "FTP Yükle" düğmesini göndermeden önce "MVI'ye Dönüştür" düğmesiyle MVI'ye dönüştürmeniz gerekir; ardından cihazınızı gönderebilirsiniz.

Ücretsiz Logo düğmesiyle, cihazınızı bağlamadan MVI dosyasına dönüştürerek istediğiniz resimleri kaydedebilirsiniz.

Sağ üstteki "MVI to Jpg" düğmesi ile seçilen MVI dosyasını bir resme dönüştürebilir ve resim olarak kaydedebilirsiniz.

Programı Blackhole, VTI, OpenPli ve OpenSpa görüntüleriyle Vu-Uno cihazımla test ettim. Vti veya OpenPli gibi görüntülerin "vuplus-bootlogo" adlı bir klasöre logolu olması nedeniyle diğer marka E2 aygıtlarından nasıl sonuç alacağımı bilmiyorum. Böylece Dreambox, GigaBlue gibi cihazlara ne olacağını bilmiyorum.

Program .. hala beta

programa bazı 3. parti bileşenler kullanılmış ve onları gömmek. Bu nedenle boyut biraz büyük.

Program Windows Vista ve üzeri sürümlerde çalışacaktır.

Ekli dosyalar