Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel NeoBoot-Multiboot ve Türevleri

simsek59

Kayıtlı Üye
merhaba , zero 4k kullanıyorum ve ne yazık ki tek usb girişi var, zero 4k kullanıp da OpenMultiboot" kurup imajları yükledikten sonra herhangi bir kanaldan aynı usb belleğe kayıt yapabilen var mı ? problem oluyor mu ? kayıt yapılabilir mi ?

rselturk

Kayıtlı Üye
OpenMultiboot kurulumunda OpenTR ile yaşadığım sorun çözüldü.Tabii tüm kabahat bende.Meğer Version>9.2 yüklüyorum diye version>9.1' i yüklemiş ardından da 9.2 muamalesi yapmışım.Değiştirip yenisini yükleyince sorun da kendiliğinden çözüldü..Evet,bana bir şeyler olmuş;Türkiyenin Eko-Politiği gibi benim de fiziğim-Kimyam değişmiş.Ne gözlerimde parıltı ne de yüreğimde kıpırtı kalmış.. Heey gidi düttürü dünya!..

simsek59

Kayıtlı Üye
OpenMultiboot kurulumunda OpenTR ile yaşadığım sorun çözüldü.Tabii tüm kabahat bende.Meğer Version>9.2 yüklüyorum diye version>9.1' i yüklemiş ardından da 9.2 muamalesi yapmışım.Değiştirip yenisini yükleyince sorun da kendiliğinden çözüldü..Evet,bana bir şeyler olmuş;Türkiyenin Eko-Politiği gibi benim de fiziğim-Kimyam değişmiş.Ne gözlerimde parıltı ne de yüreğimde kıpırtı kalmış.. Heey gidi düttürü dünya!..
merhaba, zero 4k kullanıyorum ve tek usb girişi var, zero 4k kullanıp da OpenMultiboot" kurup imajları yükledikten sonra herhangi bir kanaldan aynı usb belleğe kayıt yapabilir mi ? problem oluyor mu ? OpenMultiboot kurulu imajlara güncelleme geldiğinde yapılabiliyor mu ?

macmac

Vip Premium Üye
Usb mountlu olduğu için kayıt yapabilirsin sıkıntı olmaz. İmajlara güncelleme geldiğinde imaj için den güncelleme yapınca bir sorun olmaz. Güncelleme yapar.

simsek59

Kayıtlı Üye
Usb mountlu olduğu için kayıt yapabilirsin sıkıntı olmaz. İmajlara güncelleme geldiğinde imaj için den güncelleme yapınca bir sorun olmaz. Güncelleme yapar.
verdiğinz bilgiler için teşekkürler, usb 32 yada 64 gb olması avantaj mıdır yoksa dezavantaj mı ? zero 4k kullanıyorum, sizin kullandığınız güncel OpenMultiboot nereden ,ndirebilirim cihaza , ? teşekkürler

macmac

Vip Premium Üye
Hocam ben Neoboot 9,46 kullanıyorum ücretli olan. Multiboot bazı imajlarda eklentide hazır geliyor, bazılarında da kendi eklenti bölümünden indirmen gerekiyor. Ayrıca usb nin 32 veya 64 olması farketmez. Kolay gelsin

Hocam ben Neoboot 9,46 kullanıyorum ücretli olan. Multiboot bazı imajlarda eklentide hazır geliyor, bazılarında da kendi eklenti bölümünden indirmen gerekiyor. Ayrıca usb nin 32 veya 64 olması farketmez. Kolay gelsin
cevap için teşekkürler, bende sizin gibi Neoboot 9,46ücretli kullanmak istersem nereden indirebilirim ödeme nasıl yapabilirim ?