Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel Sky Deutschland, benzersiz eşleşme ile korsanlığa karşı görevde

VuPlusSpport

Yönetici
Modaratör
Kayıtlı Üye
Offline
#1
28442-f385603c560225fa00ab56335efee186.jpg

Yeni bir önlemle, Alman ödemeli TV operatörü Sky Deutschland, korsanların programlarını internet üzerinden yasadışı akış portalları aracılığıyla dağıtmalarını önlemek istiyor.

Eşleştirme adı verilen benzersiz eşleştirme aracılığıyla, alım cihazı akıllı kart ile bağlanır ve artık Sky tarafından sunulmayan üçüncü taraf cihazlarda çalışmaz. Korsanlar bunu daha önce bir boşluk olarak kullanmıştı.

Bununla birlikte, önlem aynı zamanda ödeme yapan yasal abonelerin üçüncü taraf cihazları kullanamayacaklarını, ancak yalnızca Sky kutuları ve Sky CI + modülünü kullanabilecekleri anlamına geliyor.

Sky Deutschland, Broadband TV News ile benzersiz eşleşmenin etkinleştirildiğini onayladı.. “Sky, yayın sinyalinin iletimi için güvenli ve geleceğe dönük bir teknolojiye güveniyor. Geçtiğimiz haftalarda güvenlik standartlarımızı daha da artırmak ve lisanslama şartlarına uymak için teknik değişiklikler yapıyoruz ”dedi.

“Sky içeriğini almak için ön koşul, bundan böyle yeni neslin lisanslı bir Sky cihazında. Daha önce bir üçüncü taraf sağlayıcıdan alıcı kullanan etkilenen müşteriler, daha önce çoktan temasa geçmiştir. Kiralık bir Sky Q alıcısı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sky'ı bir CI + modülü aracılığıyla alan müşteriler kullanmaya devam edebilir ”dedi.