Güncel Vu+ Cihazlara Destek Veren Yazılımlar Hakkında

kalkan99

Yönetici
Katılım:13 Haz 2017
Mesajlar:8,153
Tepkime puanı:7,168
Puanları:137
Konum: Adana/Türkiye
arkadaşlar,
bugün dikkatimi çeken bir konu paylaşılmaya başlandı..
zaman ne gösterir bekleyip görmek lazım..

After openpli stopped working with Vu+ receivers

now the others follows like : the blackhole team

Vu+, BlackHole Ekibi ile tüm işbirliğini ve desteği durdurdu.
Vuplus-community.net etki alanı yakında sona erecek ve yönetim kurulu www.blackhole -community.com'a taşındı .

Artık Vu+ ürünleri için tam destek sunamıyoruz, ancak görüntüde Vu+'dan bir güncelleme gerektiren bir değişiklik olmadığı ve bu artık mümkün olmadığı sürece, Openbh serisiyle görüntü oluşturmaya devam ederek yalnızca sınırlı yardım sunacağız.

Bu nedenle ve ayrıca herhangi bir yeni Vu+ ürünü için gelecekte destek sağlayamadığımız gerçeğinden dolayı, yeni Vu+ ürünleri satın almamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

BH ekibi, tıpkı openpli'nin yaptığı gibi, Vu+ kutuları (ultimo, zero, solo2, duo2, solose, zero4k, solo4k, uno4k, uno4kse, duo4k, duo4kse, ultimo4k) için OpenBh görüntüleri oluşturmaya devam edecek, ta ki bunu yapmak artık mümkün olmayana kadar.

Sadece vu+ herhangi bir şey ortaya çıkarırsa (muhtemel olmayan) herhangi bir yeni kutuyu destekleyebileceklerini garanti etmeyeceklerdir, ancak çekirdek/görüntüde vu+'dan bir güncelleme gerektiren bir şey değişirse, o zaman görüntüleri güncellemek imkansız olacaktır. yukarıdaki kutuların bazıları veya tümü.
 

kalkan99

Yönetici
Katılım:13 Haz 2017
Mesajlar:8,153
Tepkime puanı:7,168
Puanları:137
Konum: Adana/Türkiye
Read the posts we put on both boards at the time we stopped BH development.

Vu+ updates from 4 months ago, were just so they could build there own factory image again (fix a few dead links to some old packages), nothing more, there was no updates to the image.

BH image is based on vu+ git, and with no updates there is nothing to build, we can not convert and update things, it has to come from Vu+.

We asked Vu+ around 4 years ago to update the core, because OE-A were moving things forward, with updated libs and features that were making plugins and other things impossible to support with BH, but Vu+ did nothing.

We asked Vu+ around 18 months ago to update to python3, they did nothing.

Now it's got to the point where it is impossible to update BH, but even if BH could be updated, nothing new would be added as there is no python2 developments anymore therefore the image is finished and we move on and concentrate on OpenBh instead.

Vu+ have no interest in updating things there end, and have no interest in replying to Bh or Pli (and probably other teams) when asked for updates, fixes, changes etc.

Evo
 

murat_mert09

Kayıtlı Üye
Katılım:5 Şub 2019
Mesajlar:43
Tepkime puanı:4
Puanları:17
Yaş:45
cihazları çöpemi atalım üstad
 

Cahit/İZMİR***

Kayıtlı Üye
Katılım:6 Haz 2018
Mesajlar:33
Tepkime puanı:59
Puanları:27
Yaş:33
Konum: Türkiye
Atmayalım,
Belki başka TEAM ler çıkar da devam ederiz.
 

Personalize

Üst Alt