Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

VU+ Duo 4K Backup Vu+Duo 4K VTi 15-0-0 Backup ( Vu Plus Destek özel)

rselturk

Kayıtlı Üye
Suhuf dostun VTI backupunu bugün ikinci kez Uno 4K cihazın flashında openAtv-6.5 ve NeoBoot-9.23/24 versionu üzerine yapılandırdığım kuruluma bir kez daha yüklemeyi denedim. Ee 400 MB bir backup hemen yüklenmiyor.Bunda NeoBoot kurulumunda kullandığım flash diskin de elbette payı var..Sonuçta imaje kuruldu ve açıldı.
Tuner ayarları,Ağ ayarlarını kendi düzenime göre değiştirdim.Her şey sorunsuzdu..İlk kez bir Vti backupu ağ sorunu yaşamadan NeoBoota kurulumu yapılıyordu..Bu çok iyi bir gelişmeydi.Root şifresini değiştirdim.FTP ile bağlantı kuruldu.Sonra bir nedenle cihazı restart ettim ve Backup bir daha açılmadı..Ben bir anlam veremedim.Yeni bir eklenti kurulmadı.Kurulmuş bir eklenti kaldırılmadı. Skin değişimi bile olmadı..Covid19 a yakalanmış bir yaşlı gibi sessiz sedasız çekip gitti....