Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Güncel Vu+FreeServer Enigma2 Plugin by Mino6060

kalkan99

Yönetici
bazı eklentıler kurlmadı dıye bır yazı cıkıyor ve prokram kurulmuyor ımaj openpılı 7.1
arkadaşlar,
ben uno 4k se ve duo 4k cihaz kullanmaktayım.
nacizane bu işleride az çok anladığımı düşünüyorum..
Allah rızası için openpli imajda ne buluyorsunuz anlamış değilim..
hele hele 7.1 test aşamasında...sıkıntı yaşarsınız...başka yazılımla deneyiniz..

turan45

Kayıtlı Üye
dıger yazılımdada denedım atv ve blakholede onlardada aynı ve open pılı aypılerde baya ıyı 2 yıldır kullanıyorum

kalkan99

Yönetici
New version

enigma2-plugin-extensions-freeserver_3.8_all ipk

Mino6060 wrote:
The new add mac address changer The add-on works on most modern images except openpli bh pureTo update the FreeServer_3.8 firmware The new add mac address changer The feature works on most modern images except openpli bh pure They are already available in modern photos but put them in the blog to gain time and bother searching for them I also put a secret code * and ** I mean the server does not give you another line only using vpn and change Your EPI ** means that the server uses double protection and to get the line If the script fails to fetch the line, we use openvpn to change the API and change The mac is studied so that the script can fetch the line of the site

ifconfig -a | grep HWaddr

Ekli dosyalar

kalkan99

Yönetici
New update for FreeServer_4.6

Some new servers stop their site has been replaced such as freecccamserver10 and freecccamserver13

Add freecccamserver45 using one user and random email

Its advantage is that the server is in the mailbox The server works for 5 days renewable ...

Update regarding emu oscam

Add deb mode to OSCAM

Vpn code update

New skins does not contain the background does not contain video or audio ..

1568452913266.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme: