Neler yeni

Hoş Geldin Ziyaretçi, Şu anda siteye giriş yapmamış görünüyorsunuz. Site kullanımı hakkında detaylı bilgi için Tıklayınız.

Üye Olmak İçin Lütfen Tıklayınız.

Üye olduysanız ve şifrenizi kaybettiyseniz Şifremi Kaybettim adresini kullanabilir , Yada Daha Farklı Sorunlar İçin Site Yetkilisi ile İletişime Geçebilirsiniz.

Forum Kurallarını Okumak İçin Lütfen Tıklayınız .

Yeni VuPLUS-OI 3.0 Vu yazılımları

rselturk

Kayıtlı Üye
Veli Yıldırım dost teşekkürler...Bu imajede bacup çalışması benim gibi acemiler için çok çok zor.Bir kaç kez denedim ama başaramadım. Gönlü bol bir dost bu işe girişirse sevinirim..Bir cihazın orijinal yazılımını kullanamamak ne denli zor!..Konu için izlemede olacağım...;)

rselturk

Kayıtlı Üye
Veli dost teşekkürler...Akşama dek nerdeyse tüm forumları dolaşıyorum.Gerçekten bu imajeye bacup veren yok.Çünkü çok zor bir imaje olduğunu biliyorum.Ancak şipariş üzerine olacak..Bunu da yapsa yapsa sadece
Memorist dost yapar.Ancak onda da Uno yok;duo2 kullanıyor..Israrcı değilim elbette.Ama imajenin görselliği de inanın çok güzel...;)

Memo®ist

Kayıtlı Üye
Veli dost teşekkürler...Akşama dek nerdeyse tüm forumları dolaşıyorum.Gerçekten bu imajeye bacup veren yok.Çünkü çok zor bir imaje olduğunu biliyorum.Ancak şipariş üzerine olacak..Bunu da yapsa yapsa sadece
Memorist dost yapar.Ancak onda da Uno yok;duo2 kullanıyor..Israrcı değilim elbette.Ama imajenin görselliği de inanın çok güzel...;)
Rsel abim çok istiyorsan sana özel 1 adet yapabilirim istediğin pliginleri yaz çünkü orj imaj olmasına rağmen pek sevilen ve tutulan imaj değil kullanıcısıda az. o yüzden kendim multibootda kullansamda backup olarak sunmak istemedim uzun süredir.

sevgiler..

rselturk

Kayıtlı Üye
VeliYıldırım dost merhaba!..Ulaşabildiğiniz yerlerde acaba UNO için son version PB NIGMA (Powerboard) imaje var mı?..Edinebilirsem sevinirim...

akyar_67

Kayıtlı Üye
Emeğinize bilginize göznurunuza sağlık
Ben eklentiler de CCCam info V.1.3C yi
ayrıca kurulumda kullanım arayüzde ECM bilgisi dosyalarını bulamadım
Bu husuta yardımcı olabilirmisiniz

rselturk

Kayıtlı Üye
VeliYıldırım dost teşekkürler.UNO için olanı indirip UNO-OpenSPA multibootuna kurmada sorun olmadı.Ancak imaje üzerinde gelen skinleri beğenmedim.Benim beğendiklerim de ya crash oldu ya da hava durumu iconlarını gösteremedim..Bir ana imaj grubu kapalı kutu gibi mi olur?Ne eklenti menüsünde indirilebilecek eklenti var,ne de düzgün bir menü!..Benim verdiğimle yetinin der gibi halleri var...:(Bir skin öneriniz var mı?..

rselturk

Kayıtlı Üye
Skin değişimi ancak menü içinden oluyor...Onlar da güzel değil...
Ancak en hızlı yazılım....
Merhaba dost...Ben yine de en iyisi olarak HD Glass 16 skini kurup güncelledim.Yahooweather eklentisini de kurup tek tuş atamasıyla kolay ulaşılabilir şekle getirdim..Artık böyle idare edeceğim.Ancak kurduğum Mediaportal-Albatros gibi medya pluginlerine uyums:)uzluk gösterdi.Silmek zorunda kaldım.Paylaşım için tekrar teşekkürlerimi sunarım...:)